Weekend odnowy biologicznej

Wspaniale urządzone i dobrze wyposażone ośrodki bardzo często posiadają także własną strefę piękna. Dlatego też szalenie modne stały się weekendowe wyjazdy, podczas których głównie nastawiamy się na to, aby odpocząć, zrelaksować się i skorzystać z szeregu ciekawych i atrakcyjnych zabiegów. Resort SPA to także zaplecze najlepszych specjalistów, a także najlepszy sprzęt do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, a także bardzo często i tych z zakresu medycyny estetycznej. Na jakie atrakcje z zakresu odnowy biologicznej i profesjonalnej troski o piękno możemy liczyć chociażby w takim obiekcie jak popularny Grand Chotowa?

 

Zabiegi o charakterze kosmetycznym

 

W ofercie Resortu SPA znajdziemy ich co najmniej kilka, z pewnością na naszą szczególną uwagę zasługuje specjalna terapia liftingująca, która ma za zadanie wygładzić skórę, zwiększyć jej napięcie, a także ją ujędrnić, a co za tym idzie- spłycić występujące zmarszczki oraz bruzdy. Wskazaniem do przeprowadzenia takiego zabiegu jest ukończenie 45 roku życia, kiedy faktycznie chcielibyśmy odrobinę wygładzić pojawiające się zmarszczki. W tematyce profilaktyki przeciwstarzeniowej możemy też znaleźć zabieg, który najmocniej koncentruje się na spłycaniu zmarszczek mimicznych, a także zabiegi, które głównie wykonuje się na okolice oczu. Coś dla siebie znajdą także osoby, które borykają się z problemem cery naczynkowej- jest to specjalny zabieg, który ma za zadanie wzmocnić cerę i jest wykonywany z wykorzystaniem specjalistycznego lasera. W obrębie zabiegów kosmetycznych możemy też liczyć na specjalny zabieg o charakterze wybielającym, który pozwala znacznie redukować występujące na skórze, nieestetycznie wyglądające przebarwienia.

 

Gabinety masażu

 

Odpowiednio wykonany masaż może zadziałać na skórę pobudzająco lub uspokajająco, może być relaksacyjny, a także może być dla nas ciekawym doświadczeniem. Takie obiekty jak Grand Chotowa mogą zapewnić nam bogatą ofertę masaży, które są doskonałym uzupełnieniem oferty zabiegów o charakterze typowo kosmetycznym. Wśród zabiegów modelujących znajdziemy masaże z wykorzystaniem olejku arganowego, jagód goji, truskawek czy też gorzkiej czekolady. Zastosowane preparaty bardzo często mają działanie pobudzające i regenerujące, a także charakteryzują się ciekawym, przyjemnym i oddziałującym na zmysły zapachem. Obok dostępnych masaży można również zdecydować się na złuszczający peeling wykonywany na całe ciało, który również ma dobroczynny wpływ na naszą skórę.